Trwa ładowanie...
Odtwarzacz pojawi się za 10s.

Przerażające kłusownictwo / Gambling on Extinction (2015)

/dokumentalny

Dokument pokazuje drogi nielegalnego, a wręcz przestępczego procederu - przemytu produktów uzyskanych z dzikich zwierząt, m.in. słoni, nosorożców czy tygrysów. Są to zarówno pseudoleki, jak i trofea kupowane przez milionerów. To wszystko doprowadza do prawie całkowitego wyginięcia niektórych gatunków zwierząt. Cena na produkty jest jednak na tyle wysoka, że mimo kar i ochrony wciąż dochodzi do przypadków kłusownictwa w Afryce, Azji i innych zakątkach świata. Łowcy są też coraz bardziej brutalni i uzbrojeni. Filmowcy realizowali film w Kenii, Tanzanii, RPA, Ugandzie, Chinach, Wietnamie, USA i Kanadzie. Zdjęcia wykonywano z ukrytych kamer, czasem z narażaniem własnego bezpieczeństwa.
Data dodania: 2017-08-01 09:52:10

Wersje alternatywne
Serwis Wersja Data dodania
Aktualnie oglądasz vshare.io Lektor 2017-08-01 zgłoś
Oglądaj odcinek rapidvideo.com Lektor 2018-01-05 zgłoś
Komentarze

Niestety nie znaleziono żadnych komentarzy.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodawać komentarze ze swojego konta.

Zobacz również

Okładka: Maraton - droga do doskonałośći (2007)

Maraton - droga do doskonałośći (2007)

Szóstka biegaczy przygotowuje się do do chicagowskiego maratonu w 2005 roku. Ich motywacje są bardzo różne. Trasa biegu ma długość 42,125 km. Wśród trenujących przed zawodami są Deena Kastor i Dani...

/dokumentalny


Okładka: Heima (2007)

Heima (2007)

"Heima" po islandzku znaczy "w domu". Tak nazwali artyści jednej z najciekawszych grup muzycznych ostatnich czasów, Sigur Rós, niecodzienne turnée po swojej ojcz...

/dokumentalny /muzyczny


Okładka: Granice kariery - Mamed Khalidov (2012)

Granice kariery - Mamed Khalidov (2012)

Kolejny odcinek programu - Granice Kariery. Odcinek o tyle ciekawy, że gościem prowadzącego Sylwestra Latkowskiego będzie nie kto inny, jak najlepszy zawodnik MMA w Polsce, Mamed Khalidov.

/dokumentalny


Okładka: Snowboard dla każdego (2007)

Snowboard dla każdego (2007)

Jedenastu ludzi z całego świata spędziło sześć tygodni w górach Alaski. Trafili tam, aby oddawać się swej największej pasji - snowboardingowi i zakosztować wszystkich emocji, jakich dostarcza ta dy...

/dokumentalny


Okładka: Powrót Do Czarnobyla (2017)

Powrót Do Czarnobyla (2017)

"Powrót do Czarnobyla" to opowieść o ludziach usuwających skutki katastrofy. Dokumentuje też powstanie jednej z najbardziej niezwykłych budowli w dziejach – sarkofagu reaktora.

/dokumentalny


Okładka: Cala prawda o... czarnobyl (2016)

Cala prawda o... czarnobyl (2016)

Prawda nie zawsze jest taka, jak nam się wydaje. Australijski dziennikarz, Hamish Macdonald, udowadnia, że rzeczywistość może być o wiele bardziej zaskakująca i niepokojąca niż fikcja.

/dokumentalny


Okładka: City of Joy (2016)

City of Joy (2016)

Kobiety, które padły ofiarami agresji seksualnej w rozdartej wojną Republice Konga zaczynają leczyć swoje rany w Mieście Radości – organizacji, która pozwala im odnaleźć własne ja i odzyskać poczuc...

/dokumentalny


Okładka: Rewolucja robotów (2008)

Rewolucja robotów (2008)

Czołowy specjalista od AI i robotyki udoskonala pierwszego wchodzącego w prawdziwą interakcję społeczną humanoidalnego robota.

/dokumentalny


Okładka: Niewyjaśnione tajemnice nauki (2018)

Niewyjaśnione tajemnice nauki (2018)

Dziewięcioro naukowców z różnych dziedzin, w tym fizyki i psychologii, próbuje wspólnie znaleźć odpowiedzi na trudne egzystencjalne pytania.

/dokumentalny